Pegawai Bertanggungjawab bagi Kalendar Aktiviti JKT

Pegawai Bertanggungjawab bagi Kalendar Aktiviti JKT
 

No. Bahagian/Unit Wakil Bahagian/Unit No. Telefon e-mel
1 Bahagian Khidmat Pengurusan Puan Huda Binti Muhamad Lutpi 03-88913011 hudamohdlutpi@kpkt.gov.my
2 Bahagian Pembangunan Puan Norkhairilhuda Binti Mustapha 03-88913142 khairilhuda@kpkt.gov.my
3 Bahagian Dasar dan Pengurusan Strategik Puan Norliza Binti Basir 03-88913158 norliza_b@kpkt.gov.my
4 Bahagian Pengurusan Maklumat Puan Poon Ai Phin 03-88913206 aiphin@kpkt.gov.my
5 Ketua Perunding Kesihatan Persekitaran Encik Mohamad Mustaqim Bin Shukri 03-88913377 mmustaqim@kpkt.gov.my
6 Ketua Perunding Kejuruteraan Kesihatan Umum Puan Noordiana Binti Khalil 03-88913313 noordiana.khalil@kpkt.gov.my
7 Ketua Perunding Kejuruteraan Awam MUhamad Heiry Azizi bin Mohamad Nodzy 03-88913444 heiry@kpkt.gov.my
8 Ketua Perunding Kawalan Kemajuan Syed Ahmad Tarmizi bin Syed Mohamed 03-88913426 syed@kpkt.gov.my


 


  •  
  • Print
  • Email this page

::Hakcipta©2017 Jabatan Kerajaan Tempatan (JKT KPKT)::
Aras 25-29, 
No.51, Persiaran Perdana Presint 4,
62100 Putrajaya Malaysia
Tel: 03-8000 8000     Faks: 03-8891 3090
E-mel: jkt[at]kpkt[dot]gov[dot]my (webmaster sahaja)
Untuk e-melkan aduan sila klik di sini.

Paparan terbaik: IE9 / Firefox / Google Chrome resolusi melebihi 1024x768px
Penafian: Jabatan Kerajaan Tempatan tidak bertanggungjawab di atas kehilangan atau kerosakan disebabkan penggunaan mana-mana maklumat yang diperolehi dari portal ini.
Total count : 510268 Tarikh Kemaskini : 17-08-2017